Webshop Dienst aanvragen Lid worden

Gotink Catering en Zorgsaam gaan samenwerken

Het Zorgsaam lidmaatschap biedt voordelen uit een rijk pallet aan diensten. Een belangrijk onderdeel daarvan is een gezonde warme maaltijd. Naast koelvers en diepvries maaltijden kunnen leden van Zorgsaam nu de dagverse maaltijden van Gotink met een korting warm aan huis bezorgd krijgen; een service met persoonlijke contact.

Een warme maaltijd aan huis kost inclusief voor- of nagerecht en bezorging € 8,00. Leden van Zorgsaam kunnen hierop korting krijgen van 5% op bij een afname van 5 maaltijden of meer in de week. Juist het frequente persoonlijke contact, de versheid van producten en het warm aan huis bezorgen was voor Zorgsaam van belang om met Gotink samen te gaan werken. "We merken in onze dienstverlening en in de winkel dat onze leden het persoonlijke contact en aandacht erg op prijs stellen. Dagelijkse bezorging door een bekend gezicht wordt zeker op prijs gesteld. Maar vergeet ook niet de betekenis van goede voeding. Dat is belangrijk om fit en vitaal blijven. Gezond zijn en blijven is een thema waar onze leden veel me bezig zijn," aldus Rolf Striekwold van Zorgsaam.

Voor meer informatie kan men contact opnemen met:
Zorgsaam 055-588 98 58 of info@zorgsaam.nl
Gotink Catering 0570-626 606 of info@gotink.nl